Wyniki regat 2019

Sezon 2019

Wyniki regat - 13-14 Lipca 2019 - Jezioro Goczałkowickie

M-ceSternikZałogaTEXELKatamaranR1R2R3R4Suma pk net
1Kuba BączekAnia Bączek96Nacra F202*111*3
2Jakub DrobczykWojciech Siudy96Nacra F2014*326
3Tomasz PardelDominika Kędzierska-Pardel100Nacra F18 Infusion322dnf*7
4Kornel WieczorekMagda Wieczorek112Starlight535dnc*13
5Robert AdamczykBartosz Szymik96Tornado454dnf*13
6Jarosław GolaJarosław Szromek96Nacra Inter 20dnc*dnc6dnf20

Wyniki regat - 7 Lipca 2019 - Jezioro Żywieckie

M-ceSternikZałogaTEXELKatamaranR1R2R3R4Suma pk net
1Kuba BączekAnia Bączek96Nacra F201111*3
2Tomasz PardelMarcin Matusiński100Nacra F18 Infusion224*26
3Jakub DrobczykWojciech Siudy96Nacra F20432dnf*9
4Robert AdamczykBartosz Szymik96Tornado345*411
5Jakub WyrobaJakub Kwiatkowski113Hobie Cat 16 SPi566*314
6Dominik PiwowarskiMichał Polak100Exploder F18dnc53dnf15

Wyniki regat - 6 Lipca 2019 - Jezioro Żywieckie

M-ceSternikZałogaTEXELKatamaranR1R2R3R4Suma pk net
1Tomasz PardelKamil Pardel100Nacra F18 Infusion4*2136
2Jakub WyrobaJakub Kwiatkowski113Hobie Cat 16 Spi27*417
3Kuba BączekAnia Bączek96Nacra F2018*247
4Kornel WieczorekMagda Wieczorek112Starlight5*4329
5Robert AdamczykBartosz Szymik96Tornado3357*11
6Jakub DrobczykRafał Drobczyk96Nacra F208*18615
7Jarosław KorzecBronisław Korzec96Nacra Inter 206568*17
8Dominik PiwowarskiMichał Polak100Exploder F189*69520
9Jan GinkowskiJan Pardel96Nacra Inter 20797dnc*23

Wyniki regat - 22 Czerwca 2019 - Jezioro Goczałkowickie

M-ceSternikZałogaTEXELKatamaranR1R2R3R4Suma pkt net
1Tomasz PardelWojtek Siudy100Nacra F18 Infusion21214
2Kuba BączekAnia Bączek100Nacra F2012124
5Robert AdamczykJarek Gola96Tornado333312

Wyniki regat - 18-19 Maja 2019 - Turawa

M-ceSternikZałogaTEXELKatamaranR1R2R3R4Suma pkt net
1Kuba BączekAnia Bączek96Nacra F2021115
2Tomasz PardelDominika Kędzierska-Pardel100Nacra F18 Infusion422210
3Kamil PardelJan Pardel96Nacra Inter 20134311
4Robert DąbrowskiJakub Dąbrowski100Hobie Tiger F18553518
5Robert AdamczykBartosz Szymik96Tornado376420
6Jarosław KorzecBronisław Korzec96Nacra Inter 20685726
7Kornel WieczorekMagda Wieczorek112Starlight747dnc29
8Grzegorz Mandela-125Prindle 1586dnc631
9Michał KazirodekMarek Ciereszko100Cirrus F18998dnf37

Wyniki regat - 11-12 Maja 2019 - Jezioro Goczałkowickie

M-ceSternikZałogaTEXELKatamaranR1R2R3R4R5R6Suma pkt net
1Kuba BączekAnia Bączek96Nacra F20123*2229
2Krzysztof BassakPiotr Siciński100Exploder Scorpion F18355*11111
3Tomasz PardelDominika Kędzierska-Pardel100Nacra F18 Infusion6116*3314
4Kornel WieczorekMagda Wieczorek112Starlight2645dncdnc*28
5Michał KazirodekMarek Ciereszko100Cirrus F18dnf*7286629
6Jakub WyrobaNatalia Żywicka98Nacra 177dnc*dnc35531
7Jarosław KorzecBronisław Korzec96Nacra Inter 208374dnfdnc*33
8Jakub KwiatkowskiMirosław Jedynak118Hobie Cat 169dncdnc*74435
9Robert AdamczykSzymon Szymik96Tornado546dncdncdnc*37
10Robert DąbrowskiStanisław Dąbrowski100Hobie Tiger F184dncdncdncdncdnc*48

Jeśli CIę to interesuje to udostępnij!