OSTATNIE REGATY SEZONU już za dwa tygodnie

Ahoj

Sezon powoli dobiega ku końcowi, myślimy już o następnym a zawodnikom ścigającym się na katamaranach na południu Polski zostały jeszcze tylko jedne regaty.

Klasyfikacja generalna Pucharu Polski Południowej Katamaranów może się znacznie zmienić, ponieważ różnice punktowe na podium nie są duże. Najbardziej zacięta walka rozegra się o drugie i trzecie miejsce podium. Namieszać może załoga Jakub Bączek/Anna Bączek która w ostatnich regat była bezkonkurencyjna i nie oddała ani jednego wyścigu. Tak kształtuje się obecny ranking:

Ranking PPPK 2018

 

Poniżej wywiad z liderem klasyfikacji generalnej Jakubem drobczykiem(załoga Anna Drobczyk) Hobie Tiger F18/texel 100/

1 Dlaczego ścigasz się na katamaranie?

Ad.1. Oczekuję od regat spędzania czasu ze znajomi, dużą dawkę adrenaliny podczas wyścigów oraz rozwijania swoich umiejętności.

2. Jakie są twoje plany na przyszły sezon?
Ad.2. Plany to zdecydowanie zwiększyć liczbę treningów oraz delikatnie zmodyfikować swojego kata /Hobie Tiger F18/( szczegółów nie mogę zdradzić 🙂 )

3. Z kim przeważnie pływasz?
Ad 3. Większość regat w tym sezonie pływałem ze swoją żoną. Jak tylko obowiązki rodzinne pozwalają bardzo dobrze bawimy się razem podczas rywalizacji na wodzie.

Wszystkich chętnych do kibicowania i startów w nadchodzących regatach zapraszamy nad jezioro Goczałkowickie do portu PTTK Wisła Wielka 29-30.09.2018 pierwszy start godzina 11:00.

Swój udział zapowiedziała załoga latającej olimpijskiej Nacra 17 oraz kilka zagranicznych załóg, zapowiada się frekwencja około kilkunastu ekip.

Więcej informacji na naszym wydarzeniu FB:

https://web.facebook.com/events/194463841159574/

 

Do zobaczenia na wodzie i nad nią!!!

Tomek Pardel

 

Jeśli CIę to interesuje to udostępnij!

Dodaj komentarz